Friday, 26. April 2024.
Unsko-sanski kanton 8° C Light Rain

17. Augusta. 2017. Sport
Evertonu pobjeda protiv Hajduka, Partizan i Videoton bez pogodaka pred praznim tribinama

Everton je vodstvo udvostručio u 45. minuti kada Savvas gubi loptu, a u nastavku akcije na asistenciju Rooneyja za 2:0 pogađa Gueye.

Ispostavilo se da je to konačan rezultat meča i sada je Everton u velikoj prednosti pred uzvrat na Poljudu narednog četvrtka.

Od 76. minute za Everton je igrao Muhamed Bešić koji je zamijenio Mirallasa, dok je u redovima Hajduka od početka do 66. minute igrao Zvonimir Kožulj. Njega je zamijenio Erceg.

Partizan je u Beogradu remizirao protiv mađarskog Videotona (0:0). Na stadionu je bilo tek stotinjak gostujućih navijača pošto je utakmica je UEFA suspendovala crno-bijele na dva meča bez navijača.

Za Videoton je do 32. minute igrao Anel Hadžić koji je igru napustio zbog povrede, a zamijenio ga je Geresi. U timu Videotona nije bilo Asmira Suljića koji je odradio suspenziju zbog žutih kartona.

Uzvrat je na rasporedu narednog četvrtka u Mađarskoj.