Unsko-sanski kanton 2° C Scattered Clouds

10. Decembra. 2016. Sport
Teletović nije igrao u porazu Milwaukeeja
Protekle noći odigrano je devet susreta NBA lige. Milwaukee našeg Mirze Teletovića je izgubio od Atlante, a naš reprezentativac nije nastupio u ovom meču.

Russell Westbrook, igrač Oklahome, u porazu svog tima protiv Houstona od 102:99, postigao je sedmi triple-double u nizu čime je oborio rekord Michaela Jordana iz 1989. godine. Košarkaš je na ovom meču postigao ukupno 27 poena, deset skokova i deset asistencija.Najuspješniji u redovima gostujuće ekipe bio je James Harden sa 21 poenom, devet skokova i 12 asistencija.

Milwaukee Bucks izgubio je na domaćem terenu od Atlante Hawks, a Mirza Teletović nije nastupio u ovom meču. Na poluvremenu je ekipa Milwaukeeja imala prednost od 64:44, ali u trećoj četvrtini gosti su dodali u brzinu više pa su čak sa 40 postignutih poena utakmicu ponovo učinili neizvjesnom. Na kraju je utakmica završena rezultatom 114:110 u korist Atlante, a najuspješniji u redovima gostujuće ekipe bio je Denis Schroder sa 33 poena. Kod Milwaukeeja Jabari Parker sa 27 poena bio je najbolji.